Kvůli dítěti kopačky 11.díl

24. června 2008 v 21:18 | NiČinQaaA |  -Kvůli dítěti,kopačky
"A hotovo."rozkřiknu se,když jsem dala na poličku poslední věc,co mi satčila,vybalit.Všechno už je zařízené,pokojíček pro malýho,postě všechno.Janík leží v kolébce,co jsme dostli od mámi Chrise.Moc se mu líbí a já sem ráda,protože v ní vždy usne,když se pohupuje.
Vezmu všechnyty prázdné krabice a dám je do sklepa,možnáse budou někdy hodit."Zlato?!"uslyším Chrise hlas z chodby.Vylezu ze schodů nahoru a obejmu ho."Ahoj."usměji se a jdu do kuchyně,jeho porci jsem dala do mirkovlnky,ohřát."Tak,jak šlo vybalování?"obejmul mě zezadu."No,skvěle.Malej spí v kolébce.Tvoje máma měla fakt skvělej nápad."podala jsem mu talíř s jídlem."No jo.Ona má nápad plnou hlavu."uchechtl se a nacpal si jídlo do pusy."Chrisi?!"přisedla jsem si k němu."Hm?"brouknul,protože měl plnou pusu."Víš..."zakoktala jsem se."Co?"nnadzvedl obočí."Ne,nic.Dobrý."vstala jsem a šla za malym.Sedla jsem si u něho na gauč a dívala se,jak spokojeně spí.Jenže já už spokojená tolik nejsem.Bojim se o něho,tolik.
"Nicol?"houkne Chris ze zdola."Ano?"opřu se o zábradlí na schodech."Jdu ven.S klukama dem an pivko,ano?"řekne."DObře."odpovim a pak jen uslyšim náraz dveří.V ten moment se Jan probudí a začne plakat.Vezmu ho do náruče a pohoupu.Párrát se zavrtí a pak zase znovu usne.
"Prosim?"řeknu nervózně do telefonu."Nicole."ozve se Joa hlas."Ano?"vzlyknu.Po tvářích mi znovu tečou kapky slz."Kdy ho uvidim."žadoní."Už jsem ti to řekla.Nikdy.Tys nás opustil,ještě než se na rodil.Už nejsi jeho otec,už ne."křičím do telefonu."Tohohle budeš litovat."štěkne po mě a típe hovor.'Jak to myslel?'
jÁ VIM,že dneska má dávat věci na blog Bobinka,ale úrostě jsem napsala KONEČNĚ další dílek,tak sem ho sem musela dát.Omlouvámse za to Bobince,že sem taká,ale nedala sem si pomoc.Promiň,jješt jednou..Takže tebhle dílek okomentujte..Bude jich ještě pár a pak napíšu ještě další řadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobinka..♥♥♥♥.webmiss :)..a sbéénko xDD Bobinka..♥♥♥♥.webmiss :)..a sbéénko xDD | Web | 25. června 2008 v 5:34 | Reagovat

juu to je vpohodě zlatí...a rychle dáál..je to napínavý :)

2 *ŠaRŁunQa* *ŠaRŁunQa* | Web | 25. června 2008 v 17:40 | Reagovat

jestli neodepišeš, tak si design necham jako design pro ostatní!..

ahoj..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama